SULTANAHMET’TE SOKAK TENİSİ

TEB BNP Paribas İstanbul Cup’ta mücadele eden Monique Adamczak, Jessica Moore, Alexandra Panova ve Prarthana Thombare, Sultanahmet’te bir gösteri maçı yaptı.

Bu sene 12’ncisi düzenlenen TEB BNP Paribas İstanbul Cup kapsamındaki sokak tenisi etkinliği öncesi yemek yiyen Monique Adamczak, Jessica Moore, Alexandra Panova ve Prarthana Thombare, Sultanahmet Meydanı’nda kısa bir gezinti yaptıktan sonra gösteri maçında karşı karşıya geldi.

Turistlerin büyük ilgisini çeken sokak tenisi etkinliği oldukça neşeli anlara sahne olurken, sporcular keyifli organizasyonun ardından izleyenlerle bol bol hatıra fotoğrafı çektirdi. Adamczak, Moore, Panova ve Thombare, akabinde turnuva yetkilileriyle birlikte Sultanahmet Camii’ni gezdi.

İstanbul ile ilgili görüşlerini aktaran Avustralyalı tenisçi Jessica Moore, “Şehrin tarihi dokusunu görme fırsatımız oldu. Kültüründen, yapısından, insanından çok etkilendiğimi söyleyebilirim. Bu keyifli gün için turnuva organizatörlerine, çalışanlarına teşekkür ederim” dedi.

Rus sporcu Alexandra Panova ise İstanbul’a gelmenin kendisi için her zaman keyifli olduğunu vurgulayarak, “TEB BNP Paribas İstanbul Cup, severek oynadığım bir turnuva. Maçlardan, antrenmanlardan arda kalan zamanımızda şehri gezebildiğim için ise ayrıca mutluyum” şeklinde konuştu.