BÜYÜLEYİCİ SÜRPRİZ!

İstanbul’da Four Seasons Otel’de düzenlenen TEB BNP Paribas İstanbul Cup ve TEB BNP Paribas İstanbul Open’ın ortak basın toplantılarının en ilgi çeken anı, hiç şüphesiz Caroline Wozniacki’nin hologram teknolojisi vasıtasıyla ortaya çıkışıydı.

25 yaşındaki eski dünya 1 numarası, iki yıl önce büyük ödülü kucakladığı İstanbul’a tekrar döneceği açıklandıktan hemen sonra ekranda beliriverdi. 2014’teki finalde Roberta Vinci’ye sürklase eden Danimarkalı yıldız, Garanti Koza Arena ve İstanbul’a geri dönecek olmaktan ötürü çok mutlu olduğunu dile getirdi.

“İstanbul’u seviyorum. Çok güzel yemekleriniz var. Türk insanı oldukça sıcak, samimi ve misafirperver. Burada beni destekleyen taraftarlarıma da ayrıca teşekkür ediyorum” diyen Wozniacki, İstanbul’un Florida gibi bir tenis merkezi olma konusunda büyük bir potansiyele sahip olduğuna inandığını söyledi. Caro, “Türk bir oyuncuyla çiftlerde ortaklık kurmayı düşünür müsün?” sorusuna cevaben ise çiftlerde pek fazla mücadele etmemesine rağmen Türk bir tenisçiyle iş birliği yapmanın keyifli olacağını belirtti.

Akabinde Wozniacki, Türkiye’nin 1 numaralı erkek raketi Marsel İlhan ile hologram görüntülerinin yansıtıldığı ekranda tenis oynadı ve ortaya renkli kareler çıktı.